Splitter Przedni Maxton Abarth 500e
Oszczędź kupując więcej
UWAGA!!! Czas realizacji zamówień wynosi od 6 do 12 tygodni (zależne od natłoku produkcji). Po złożeniu zamówienia towar trafia do indywidualnej produkcji. Maxton Design nie posiada żadnych stanów magazynowych towarów więc zamówienia z innych źródeł niż nasz sklep będą posiadały dokładnie taki sam czas realizacji.
Towar nie podlega zwrotowi ani wymianie więc prosimy o przemyślane i rozważne zakupy
Maxton Design jest producentem polskim, a ich produkty są produkowane w 100% w fabryce w Polsce!
Splitter Przedni Abarth 500e
Pasuje do:
Abarth 500e 2023 -
Zestaw zawiera:
-Splitter przedni
-Zestaw montażowy
Charakterystyka produktu:
- Produkt wykonany z ABS
- Dyfuzory w strukturze połysku i imitacji carbon'u są zabezpieczone folią ochronną
- Posiada zabezpieczenie UV
- Nie wymaga malowania
(Jeśli zdecydujesz się na malowanie elementu, przed nałożeniem farby niezbędne jest użycie podkładu.)
- Posiada naklejki potwierdzające jakość wykonania wyrobu
Produkcja splitterów jest procesem złożonym. Jego finalnym etapem jest ręczna obróbka oraz precyzyjne wykończenie, co świadczy o naszej dbałości o detale. Dodatkowo, przed wysyłką każdy produkt przechodzi kontrolę jakości, która znacząco minimalizuje ryzyko wystąpienia wadliwych wyrobów.
Tworzywo, z którego powstają nasze produkty – ABS, zostało opracowane z myślą o przemyśle motoryzacyjnym. Materiał ten jest stosowany do produkcji fabrycznych zderzaków oraz innych elementów nadwozia samochodowego, dzięki czemu wyróżnia się wysoką wytrzymałością i elastycznością. Jakość naszych produktów potwierdza certyfikat TÜV, gwarantujący standard materiału, a wybrane produkty posiadają także homologację TÜV TEILEGUTACHTEN/ABE.