Maxton Design jest producentem polskim, a ich produkty są produkowane w 100% w fabryce w Polsce!
Cena dotyczy kompletu 2 szt!
UWAGA!!! Czas realizacji zamówień wynosi od 6 do 12 tygodni (zależne od natłoku produkcji). Po złożeniu zamówienia towar trafia do indywidualnej produkcji. Maxton Design nie posiada żadnych stanów magazynowych towarów więc zamówienia z innych źródeł niż nasz sklep będą posiadały dokładnie taki sam czas realizacji.
Towar nie podlega zwrotowi ani wymianie więc prosimy o przemyślane i rozważne zakupy.
Dokładki Progów Audi S7 / A7 S-Line C7
Pasuje do:
Audi S7 C7 2012-2014
Audi A7 S-Line C7 2010-2014
Jeśli chcesz wyposażyć swój samochód w ciekawe elementy tuningu optycznego, z pewnością przydadzą Ci się nowoczesne dokładki progów. W ofercie marki Maxton Design znajdziesz m.in efektowne nakładki na progi przeznaczone do montażu w Audi A7 MK1 S-line. Polski producent specjalizuje się w wytwórstwie nie tylko dokładek progów, ale też spoilerów, splitterów i zderzaków. Firma istnieje na rynku już od kilkunastu lat i jest jednym z liderów europejskiego rynku firm produkujących elementy odwracalnego tuningu optycznego. Montaż ciekawych listew progowych do doskonały pomysł, jeśli chcesz w szybki i łatwy sposób dodać swojemu Audi A7 MK1 S-line bardziej sportowego charakteru.
Dlaczego warto zdecydować się na zakup dokładek progów do Audi A7 MK1 S-line?
- mają ciekawy design
- dostępne są w trzech typach wykończenia powierzchni
- optycznie obniżają zawieszenie
- stanowią świetne uzupełnienie dla tuningu wykonanego przy pomocy np. splittera przedniego i splitterów tylnych bocznych
Aby Twoje Audi Audi A7 MK1 S-line stało się jeszcze bardziej atrakcyjnym wizualnie samochodem, warto rozważyć zakup efektownych nakładek na progi. Elementy te powodują obniżenie wysokości zawieszenia, co w dużej mierze odpowiada za nadanie pojazdowi cech auta sportowego. Za ich sprawą możesz dokonać interesującego tuningu. Dzięki temu, że listwy występują w trzech formach wykończenia powierzchni, carbonowym, połyskującym i teksturowanym, masz sposobność wyposażyć Audi A7 MK1 S-line w elementy, które doskonale podkreślą jego styl.
Do produkcji dokładek progów do Audi A7 MK1 S-line użyte zostało tworzywo ABS. Jest to materiał, który ma szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Powstają z niego nie tylko części odwracalnego tuningu optycznego, ale też elementy standardowego wyposażenia samochodowego. Maxton Design jest marką, która stawia na jakość. Dlatego też ABS stosowane w procesach produkcyjnych pochodzi tylko i wyłącznie od znanych i renomowanych europejskich dostawców. Ciekawy design tuningu oraz wysokogatunkowe tworzywa czynią z nich jedne z najlepszych elementów dostępnych na naszym rynku.
Proces produkcji
Firma Maxton Design specjalizuje się w produkcji splitterów, body kitów oraz innych elementów tuningu wizualnego. Działalność rozpoczęła w 2006 roku, oferując projektowanie, produkcję i sprzedaż swoich produktów. Dzięki szerokiej sieci dealerów, produkty wytwarzane wyłącznie w Polsce trafiają do najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, nieustannie się rozwija i kreuje nowe trendy w tuningu wizualnym, zawsze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku.
Oto jak wygląda proces produkcji części z ABS w fabryce w Polsce:

1. Skan 3D
Proces produkcji w firmie Maxton rozpoczyna się od skanowania 3D nadwozia samochodu. Dzięki wykorzystaniu skanera tworzony jest komputerowy model nadwozia, który stanowi bazę do projektowania splitterów.
2. Projekt
Na kolejnym etapie powstaje projekt splitterów. Wykorzystując przygotowany skan 3D, projektant precyzyjnie dopasowuje ich wygląd, kształt oraz właściwości, aby idealnie komponowały się z konkretnym modelem samochodu.


3. Tworzenie formy
Po zakończeniu etapu projektowania rozpoczyna się realizacja. Zgodnie z przygotowanym projektem tworzone są formy produktowe, które stanowią trójwymiarowy wzór każdego pojedynczego elementu.
4. Termoformowanie
Formę produktową umieszczamy w termoformierce – specjalistycznej maszynie, w której płyta ABS zostaje podgrzana do momentu osiągnięcia plastyczności. Następnie materiał zostaje naciągnięty na formę, odwzorowując jej kształt.


5. Ręczne wykańczanie
Po ostygnięciu materiału ABS i utrwaleniu kształtu formy rozpoczyna się obróbka końcowa. Pracownicy ręcznie wycinają, szlifują, wyrównują i przygotowują każdy splitter, dbając o każdy detal. Dzięki temu finalny produkt spełnia najwyższe standardy jakości.
6. Obróbka CNC
Niektóre produkty, ze względu na swoją złożoność, poddawane są finalnej obróbce przy użyciu frezarek CNC. Zapewnia to wyjątkową precyzję wykonania oraz usprawnia proces produkcji.


7. Przygotowanie do transportu
Każdy element jest pokrywany folią ochronną, aby zredukować ryzyko zarysowań i uszkodzeń. Dodatkowo, przed spakowaniem i wysyłką, zabezpieczamy go kolejną warstwą folii, zapewniając maksymalną ochronę.