Oszczędź kupując więcej
Maxton Design jest producentem polskim, a ich produkty są produkowane w 100% w fabryce w Polsce!
Cena dotyczy kompletu 2 szt!
UWAGA!!! Czas realizacji zamówień wynosi od 6 do 12 tygodni (zależne od natłoku produkcji). Po złożeniu zamówienia towar trafia do indywidualnej produkcji. Maxton Design nie posiada żadnych stanów magazynowych towarów więc zamówienia z innych źródeł niż nasz sklep będą posiadały dokładnie taki sam czas realizacji.
Towar nie podlega zwrotowi ani wymianie więc prosimy o przemyślane i rozważne zakupy.
Dokładki Progów Skoda Superb Mk3
Pasuje do:
Skoda Superb Mk3 Hatchback/Kombi 2015-2019
Montaż nowoczesnych dokładek progów to świetny sposób na dokonanie zmiany w wyglądzie samochodu. Jeśli szukasz tego typu produktów, w ofercie marki Maxton Design znajdziesz wiele ciekawych modeli listew progów. Firma zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem nowoczesnych zderzaków, dyfuzorów, spoilerów, splitterów czy dokładek progów. Wszystkie te części tworzone są z najlepszych materiałów, dostarczanych przez znanych europejskich dostawców. Na szczególną uwagę zasługują dokładki progów przeznaczone do użytku w Skodzie Superb III. Listwy posiadają warstwę chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV i nie wymagają malowania.
Dlaczego warto zdecydować się na zakup dokładek progów do Skody Superb III?
- są odporne na wilgoć
- mają zabezpieczenie UV
- występują w kilku wersjach wykończenia powierzchni
- mają ciekawy design
- posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN
Dokładki progów do Skody Superb III to jedne z produktów, do stworzenia których wykorzystane zostało ABS. To znany w przemyśle motoryzacyjnym materiał, który doskonale nadaje się do produkcji części tuningu optycznego czy innych elementów standardowego wyposażenia samochodów. ABS jest odporne na wilgoć oraz skrajne temperatury, wytrzymałe i elastyczne. Materiał uzyskał za swoją jakość certyfikat TUV. Dokładki progów od Maxton Design dostarczane są wraz z instrukcją i elementami ułatwiającymi montaż.
Dokładki progów do Skody Superb III doskonale skomponują się z pozostałymi częściami tuningu optycznego, np. splitterem przednim, spoilerem tylnym i ramkami świateł. Listwy spowodują, że optycznie obniży się nadwozie, przez co samochód nabierze zdecydowanie ciekawszego, sportowego charakteru. Dokładki dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Producent daje możliwość doboru to tych elementów taśmy dekoracyjnej w kolorze czerwonym lub białym. W ten sposób stworzysz bardziej efektowny i oryginalny tuning, który zaakcentuje indywidualny charakter samochodu.
Proces produkcji
Firma Maxton Design specjalizuje się w produkcji splitterów, body kitów oraz innych elementów tuningu wizualnego. Działalność rozpoczęła w 2006 roku, oferując projektowanie, produkcję i sprzedaż swoich produktów. Dzięki szerokiej sieci dealerów, produkty wytwarzane wyłącznie w Polsce trafiają do najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, nieustannie się rozwija i kreuje nowe trendy w tuningu wizualnym, zawsze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku.
Oto jak wygląda proces produkcji części z ABS w fabryce w Polsce:

1. Skan 3D
Proces produkcji w firmie Maxton rozpoczyna się od skanowania 3D nadwozia samochodu. Dzięki wykorzystaniu skanera tworzony jest komputerowy model nadwozia, który stanowi bazę do projektowania splitterów.
2. Projekt
Na kolejnym etapie powstaje projekt splitterów. Wykorzystując przygotowany skan 3D, projektant precyzyjnie dopasowuje ich wygląd, kształt oraz właściwości, aby idealnie komponowały się z konkretnym modelem samochodu.


3. Tworzenie formy
Po zakończeniu etapu projektowania rozpoczyna się realizacja. Zgodnie z przygotowanym projektem tworzone są formy produktowe, które stanowią trójwymiarowy wzór każdego pojedynczego elementu.
4. Termoformowanie
Formę produktową umieszczamy w termoformierce – specjalistycznej maszynie, w której płyta ABS zostaje podgrzana do momentu osiągnięcia plastyczności. Następnie materiał zostaje naciągnięty na formę, odwzorowując jej kształt.


5. Ręczne wykańczanie
Po ostygnięciu materiału ABS i utrwaleniu kształtu formy rozpoczyna się obróbka końcowa. Pracownicy ręcznie wycinają, szlifują, wyrównują i przygotowują każdy splitter, dbając o każdy detal. Dzięki temu finalny produkt spełnia najwyższe standardy jakości.
6. Obróbka CNC
Niektóre produkty, ze względu na swoją złożoność, poddawane są finalnej obróbce przy użyciu frezarek CNC. Zapewnia to wyjątkową precyzję wykonania oraz usprawnia proces produkcji.


7. Przygotowanie do transportu
Każdy element jest pokrywany folią ochronną, aby zredukować ryzyko zarysowań i uszkodzeń. Dodatkowo, przed spakowaniem i wysyłką, zabezpieczamy go kolejną warstwą folii, zapewniając maksymalną ochronę.